7157 ETCHING
Sold: SEK 700
Sold den 2 maj 2016 -
3179 ETCHING
Sold: SEK 300
Sold den 30 april 2012 -
6932 Etsning
signerad med blyerts Georges Rouault, 30x19
Sold: SEK 1100
Sold den 23 mars 2009
4799 ETCHING
Georges Rouault, Figur 30x20
Sold: SEK 650
Sold den 3 november 2008 -
4800 ETCHING
Georges Rouault, 5x20
Sold: SEK 1500
Sold den 13 oktober 2008